iDeal kampaania

Ooperilaulja Pille Lill avab Tallinnas kooristuudio

Pille Lill.

FOTO: TAIRO LUTTER/PM/SCANPIX BALTICS

PLMF Academia Nova huvikool avab novembris kooristuudio ja ootab ettelaulmistele huvilisi alates algkooli-ealistest lastest kuni küpses eas täiskasvanuteni.

«Eelmisel aastal avatud Academia Nova on erakordne kool, mis pakub täiendõppe võimalusi kõikides vanustes inimestele,» ütleb kooli looja Pille Lill ja lisab, et «kooristuudio avamine loob võimaluse lisaks individuaalõppele saada osa koosloomise rõõmust».

Kooristuudio juhatajaks on suurte kogemustega koorijuht Mihhail Gorjušin, kes ootab huvilisi ettelaulmisele reedel, 26.10 kl.18-20 ja laupäeval, 27.10 kl.12-14 Tallinna Südalinna Kooli aadressil Liivalaia 23, kus kool tegutseb ning ootab nii pillimängu kui ka koorilaulu huvilisi registreeruma aastaringselt.

Mihhail Gorjušin on dirigendi hariduse omandanud Nižni-Novgorodis ja töötab Eestis alates aastast 1992. Tema 2014. aastal loodud noortekoor Vaimustus saavutas rahvusvahelisel kooride konkursil Poolas III koha (2015) ja Austrias II koha (2017).

2003. aastal loodud Muusikute fond PLMF on Eestis esimene ja siiani ainus mittetulunduslik ühing, mis toetab järjepidevalt Eesti muusikatalentide käekäiku.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles