Hard Rock Laager kuulutas välja teise esineja

Lost Society.

FOTO: promo

28.–29. juunil Vana-Vigalas toimuv Hard Rock Laager kuulutas välja järgmise esineja, kelleks on Soome thrash metal fenomen Lost Society.

Kui need neli Jyvaskylä kutti 2010.aastal kokku tulid, vaid mõned demod hiljem juba ülemaailmsel bändikonkursil finaali murdsid ja Nuclear Blastilt plaadilepingu taskusse pistsid, oli kõigile selge, et selliselt talendi ja tahtejõu kombinatsioonilt on oodata suuri tegusid. Nüüdseks on neil salvestatud kolm stuudioplaati ning selja taga tuurid selliste nimedega, nagu Slayer, Anthrax, Exodus, Children of Bodom ja paljud teised.

«Paneme oma ihu ja hinge alati sajaprotsendiliselt muusikasse!» sõnab bändi ninamees Samy Elbanna. «Fookus on loomingul ja esinemistel ning me mängime iga livet kui elu viimast, sest kontserdikülastajad väärivad alati parimat!»

Lost Society paneb thrashi sõpradel kõrvad liikuma nii kodumaal kui Jaapanis, ookeanite taga ja kõikjal mujal, kuhu tuurid neid viinud on. Eestisse aga jõuavad nad esmakordselt just sel suvel Hard Rock Laagris!

Lisaks Lost Society'le on tänaseks välja hõisatud üks peaesinejatest, kelleks on Briti ekstreem-metal bänd Carcass.

Raskemuusika sõprade suve tippsündmus Hard Rock Laager toimub Vana-Vigala müstiliselt kaunis jõekäärus tuleval suvel juba 18. korda. Traditsioone hoitakse au sees ka sel aastal: kahe päeva jooksul astub kahel laval üles ei rohkem ega vähem kui 22 artisti. Lisaks Eesti metalbändide paremikule saab kuulda ja näha ka arvukalt välisartiste.

Aastate jooksul on Vana-Vigalas üles astunud sellised suurnimed nagu Behemoth, Testament, Phil Anselmo, Lacuna Coil, Katatonia ja paljud teised.

Tagasi üles