Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Vastuseks Aro Velmeti arvustusele
Henn Põlluaasa vastulause oma raamatu arvustusele

Aro Velmeti arvustus Postimehe AKs, 18.05.2019. FOTO: Postimees

Aro Velmet avaldas üle-eelmise nädala Postimehe AKs arvustuse minu raamatu „Sotsid, interrinde teine tulemine“ (2019) kohta. Diskussioon on alati oodatud. Tänan teda mõningase tunnustuse eest, kuigi kokkuvõttes on Velmeti hinnang mahategev.

Velmet süüdistab autorit valefaktide esitamises, vandenõuteooriate esitamises ja põhjendamatult suurtes loogikahüpetes. Just selliste süüdistuste vältimiseks on raamat varustatud ca seitsmesaja allikaviitega. Paraku on aga kõik Velmeti „valefaktidele“ ja „valetamistele“ tehtud osundused ise valed.

Artikkel on kuulatav
digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Vale olevat jutt kultuuriministeeriumi kultuurilise mitmekesisuse asekantsleri konkursist. Mis vale on, jääb selgusetuks. Fakt on, et kuulutuses seisis, et kultuuriministeeriumi ülesanne on toetada Eestis elavate vähemusrahvuste kultuurielu, säilitada nende keelt ja kultuurilist omapära. Et 14 kandidaadi seast valiti Piret Hartman, sotsist ministri nõunik ja erakonnakaaslane, endine SDE tegevjuht ja fraktsiooni nõunik. Et Hartman teatas, et hakkab suurendama avalikus sektoris muukeelsete inimeste hulka ja eestlaste avatust rändepoliitikale.

Tagasi üles
Back