KINNITATUD! Kõige kuumem uus telesari saab teise hooaja

Kultuuritoimetus
Uuendatud 21. aprill 2024, 20:25
Copy
Ülimenuka teleseriaali «Fallout» peaosaline Ella Purnell.
Ülimenuka teleseriaali «Fallout» peaosaline Ella Purnell. Foto: Amazon MGM Studios

10. aprillil ilmus Amazoni voogedastusteenusesse Prime Video populaarsel videomänguseerial «Fallout» põhinev samanimeline seriaal. Sari on kiiresti saavutanud sedavõrd suure populaarsuse, et juba on sellele kinnitatud teine hooaeg. «Fallout» tegi vaadatavuse mõttes ühe edukama avangu sellel platvormil.

«Fallout» on juba pälvinud nii mänguseeria fännide kui ka kriitikute heakskiidu, kelle hinnangul on tegijad värvikalt ning detailitäpselt osanud üles ehitada mängudest tuttava postapokalüptilise maailma.

Produtsentide Jonathan Nolani ja Lisa Joy valvsa pilgu all loodud seriaalis astub üles plejaad tuntud näitlejaid, nende seas Walton Goggins ning Ella Purnell. Katsed videomänge ekraniseerida on senimaani pigem ebaõnnestunud, kuid «Fallout» on osutunud siinkohal kindlaks erandiks ning taevasse tõstnud ka videomängu «Fallout 4» müüginumbrid, olgugi et mäng ilmus peaaegu kümme aastat tagasi. Loe, mida kirjutas värskest põnevast sarjast Sten Kohlmann!

«Latt oli videomängu fännide jaoks juba väga kõrgel ja tundub, et oleme ületanud nende ootusi, tuues frantsiisi juurde ka miljoneid uusi fänne,» ütles Amazon MGM Studiosi juht Jennifer Salke teadaandes. Jonathan Nolan on intervjuudes öelnud, et ta tegi esimese hooaja teadmisega, et kui avaneb võimalus seda uute hooaegadega jätkata, peaks olema mõttes kindel suund, kuidas edasi liikuda.

Tagasi üles