Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Ugala teater peatab esmaspäevani etendustegevuse

Ugala sümbol FOTO: Elmo Riig / Sakala

Ugala teater soovib võtta vastutuse nii oma kolleegide, külaliste kui ka Viljandi kogukonna ees ning teha kõik endast oleneva, et Covid-19 viirusnakkuse leviku piiramisele Eestis kaasa aidata.

Sellega seoses on Ugala teatri juhtkond otsustanud peatada etendustegevuse alates tänasest, 12. märtsist ja sulgeda kogu maja vähemalt kuni esmaspäeva, 16. märtsi hilisõhtuni. Otsus puudutab koduetendusi ja ka 16. märtsil toimuma pidanud etendusi Vanemuise teatris Tartus ja Endla teatris Pärnus.

Teater kinnitab, et juhindus selle otsuse tegemisel vanarahva tarkusest «Parem karta, kui kahetseda». Ühtegi võimalikku viirusekandjat või viirusekandjaga kokku puutunud isikut teatri kollektiivis teadaolevalt ei ole, küll aga on teater viimastel päevadel andnud publikurohkeid etendusi ja võõrustanud erinevaid rahvarohkeid sündmusi.

Usume, et Ugala teatri publik jagab meie seisukohti. Hoiame publikut ja avalikkust teatri järgnevate sammude osas kursis kodulehe ja teatri infokanalite vahendusel. Edasiste otsuste langetamisel juhindub teater riigipoolsetest konkreetsetest juhistest.

Ärajäävate etenduste piletid vahetab teater ümber hilisemateks kuupäevadeks või ostab tagasi.

Tagasi üles
Back