Tallinnas avab uksed uus kontserdi- ja peohall

Hispaania artistiduo Pig & Dan.

FOTO: promo

Tallinnas avab 22. veebruaril aadressil Madara 22a uksed uus kontserdi- ja peohall Helitehas – kuni 1500 inimest mahutav koht, kus korraldada kontserte, pidusid, firmaüritusi ja sünnipäevi. Avaõhtu peaesinejaks on Hispaania progressive hausi ja tehno artistiduo Pig & Dan. Peol mängivad muusikat ka kohalikud skeene lipulaevad: Rulers Of The Deep, Merimell ning Girti Suun.

Dan Duncan ja Igor Tchkotoua kohtusid 1999. aastal ning hakkasid seepeale koos muusikat tegema Pig & Dan nime all. Nende koostöö tulemusena on ilmunud viis albumit ja üle saja loo. Pig & Dan on ka kahe plaadifirma «Elevate» ja «Onolog» rajajad ja vedajad. Muusikat on nad produtseerinud ka koos mitmete teiste selle žanri tippudega nagu Monika Kruse, Adam Beyer, Paul Kalkbrenner, Mark Reeve jt. Pig & Dan külastavad esmakordselt Eestit Helitehase avapeol Less is More.

Muusikaprodutsent Meelis Meri, Tallinn Express saatejuht ja peo resident ei ole oma kiitustega Pig & Dani suhtes kitsi: «Hea duo on, olen neid palju aastaid nii raadiosaates kui pidudel mänginud. Neil on oma saund, nad on väga andekad djd ja produtsenid.»

Tagasi üles